Thai Lamai – salon masażu tajskiego w Poznaniu historia

Fascynacja Tajlandią

Cześć! Jestem Klaudia.

Moje zamiłowanie do Azji i fascynacja jej kulturą mają swoje początki w roku 1992. Wtedy właśnie odbyłam pierwszą podróż do Singapuru. Kolejną destynacją była Malezja.

W 2000 r. rozpoczyna się moja przygoda z Tajlandią i Koh Samui, wówczas jeszcze dziewiczą wyspą. Poznanie tej części Azji zawdzięczam starszemu bratu, Krzysztofowi, który od ponad 20 lat zamieszkuje Koh Samui i był pierwszym Polakiem, który na tej wyspie zamieszkał. Wspólnie zwiedziliśmy Singapur, Malezję i Borneo. Tajlandia w mojej pamięci maluje się jako źródło ciekawych smaków, zapachów oraz kolorów, ale również jest początkiem dla wspaniałych, sentymentalnych wspomnień i tęsknoty za nimi.

W późniejszych latach podróżowałam już na własną rękę. Zwiedziłam większą część Azji Południowo-Wschodniej, Indie, Nepal, Wietnam, Laos, Kambodżę, Indonezję, Chiny. Jednak za każdym razem, tuż przed powrotem do Polski, ostatnim obowiązkowym przystankiem była Tajlandia.

Moja fascynacja kulturą tego kraju i jej holistycznym podejściem do człowieka, a także własne, ponad 20-letnie doświadczenie w tajskiej, zdrowej sztuce życia, stanowią podstawę dla budowania autentycznego salonu masażu, w którym doświadczycie profesjonalnej sztuki masażu tajskiego.

Salon masażu tajskiego

Wnętrze salonu, a nawet logotyp, w którym tłem jest wyspa Koh Samui, nawiązują do kultury i egzotyki Tajlandii. Chcę, aby każdy Klient mógł poczuć się blisko tych miejsc, zapachów i kolorów, które ja mogłam poznać w czasie swoich podróży. W salonie znajdziecie „kącik moich wspomnień z Azji”, który wyśle Was w egzotyczną podróż oraz pozwoli zasmakować namiastki azjatyckiej kultury.

Tajlandia to cząstka mnie, chętnie podzielę się z Wami moimi wspomnieniami i  dam Wam możliwość na własnym ciele poznać dobrodziejstwa tego kraju, w postaci profesjonalnego masażu tajskiego. Zapraszam!

Zdjęcia z podróży – Tajlandia