Masaż tajski dla par

Wspólne spędzanie czasu podczas masażu tajskiego

Dzisiejsze wyzwania to głównie czas. Umiejętne planowanie czasu pozwala cieszyć się każdą chwilą pomiędzy czasem pracy a czasem odpoczynku. Wiele par poszukuje form spędzania czasu wspólnie aby cieszyć się wspólnymi pasjami. Jedną z ciekawszych propozycji może być masaż tajski dla par.

 

Na czym polega masaż tajski dla par?

To zabieg masażu tajskiego realizowany w tym samym czasie, w tym samym pomieszczeniu lub w sąsiadujących pomieszczeniach w jednym salonie masażu tajskiego. Główna korzyść – zabieg jest realizowany synchronicznie – w tym samym czasie. Nie trzeba po swoim zabiegu oczekiwać na partnera, czy partnerkę. Pozwala to w pełni korzystać z tego relaksacyjnego zabiegu wspólnie w tym samym czasie.

 

Aranżacja czasu

Masaż tajski może świetnie przygotować na wypoczynek w czasie weekendu zapewniając dobre samopoczucie i pełen relaks po zabiegu. Druga korzyść to wspólna pasja do dbałości o swoją kondycję ciała i polepszenie samopoczucia i przy okazji doskonała forma pielęgnacji skóry.

 

Jak się przygotować do masażu tajskiego dla par?

Przede wszystkim zaleca się nie spożywać przed masażem obfitych i ciężkostrawnych posiłków. Druga kluczowa kwestia to wyciszenie się i przygotowanie do masażu. Salony masażu tajskiego to przestrzeń, w której powinniśmy się łatwo wyciszyć. Każdy profesjonalny salon oferuje strefę przygotowania klienta do masażu, w której może się komfortowo przebrać i przygotować do zabiegu.

 

Korzyści z masażu tajskiego dla par

Główna korzyść to wspólne spędzenie czasu. Kolejne walory to poprawa ogólnej kondycji fizycznej, uelastycznienie stawów, pielęgnacja skóry i relaks. Jest to świetna forma wspólnej pasji dbałości o o kondycję swojego ciała.

 

Ile czasu trzeba zaplanować na masaż dla par?

Na ogół jest to zabieg w przedziale od 1 do 1,5 h czasu. Przy pierwszych wizytach zaleca się stosowanie 1 h zabiegu i jego sukcesywne wydłużanie. Optymalny czas zabiegu to 1,5 h. zawsze warto w tej kwestii skonsultować się z salonem masażu.